sobota, 28 września 2013

Czekoladowe warsztaty / Chocolate workshops


W końcu zabrałam się za ogarnięcie postu na temat czekoladowych warsztatów, które miałam przyjemność poprowadzić. Warsztaty były przeznaczone dla harcerzy i były wspaniałą okazją do próby "zarażenia" ludzi czekoladowym fachem:D.

At last I made a post about chocolate workshops. I ran them a while ago and they were intended for scouts.It was a great opportunity to give someone else the possibility to feel the chocolate calling:DBardzo istotną kwestią było zaplanowanie co by tutaj pokazać aby zainteresować, dobrze się bawić i nie potrzebować dużej ilości dodatków/foremek/sprzętów kuchennych. Stanęło na tym, że wspólnymi siłami stworzone zostały tabliczki czekolady oraz lizaki owocowe w czekoladzie. Przepisy na te rzeczy prezentowałam w tym poście z okazji walentynek.

I was thinking: what can I show them? What will be interesting to them ? What will be fun to make without many kitchen implements? From my intensive thinking it became apparent that it would be a great idea to make the valentine things.

W celu stworzenia poniżej ukazanych wyrobów wykorzystano: przenośne lodówki, przenośną kuchenkę, świeże jabłka i gruszki, żelki marschmallow, suszone owoce, różne posypki, wafelki i dużoooo uśmiechu, pozytywnej energii i zabawy:)

To make all of this I used: coolers, portable stoves, apples, pears, marschmallows, dried fruits, sprinkles,waffles and many smiles, positive energy and fun:)

Poniżej świetne, bardzo kreatywne i pyszne efekty osiągnięte na warsztatach:):
And now great, very creative, delicious effects of chocolate workshops:)

Bardzo dziękuję za możliwość poprowadzenia tych warsztatów:). Dziękuję także Kindze K, Paulinie L., Świdrowi, Atro, Martynie, Weronice, Julii, Merol, Kamilowi oraz pozostałym harcerzom za udaną i smaczną zabawę i miło spędzone popołudnie:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz